Mariola Zajdlic – kierownik Ośrodka Zarządzania w Edukacji

m.zajdlic@lcdnikp.elodz.edu.pl

Magister filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Łódzkim, absolwentka studiów podyplomowych „Menedżer Oświaty”, a także w zakresie nadzoru pedagogicznego, filologii polskiej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, pedagogiki specjalnej i terapii pedagogicznej, egzaminator przedmiotów humanistycznych na egzaminie gimnazjalnym, instruktor lekkiej atletyki,  nauczyciel dyplomowany, wieloletnie doświadczenie w kierowaniu szkołą na stanowisku dyrektora.

Elżbieta Kolczyńska

e.kolczynska@lcdnikp.elodz.edu.pl

Magister bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, absolwentka podyplomowej filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz doradztwa szkolnego i zawodowego w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania. Egzaminator sprawdzianu w sześcioletniej szkole podstawowej i egzaminu maturalnego z języka polskiego; nauczyciel dyplomowany; specjalista do spraw ewaluacji. Tutor (certyfikat tutorski nadany przez Kolegium Tutorów we Wrocławiu), Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji (certyfikat ORE), certyfikat "Lider Edukacji Coachem" i "Profesjonalny Coach", ekspert ORE w dziedzinie kompetencji społecznych i obywatelskich; absolwentka studiów podyplomowych "Coaching i Mentoring
w Biznesie" organizowanych przez Politechnikę Łodzką.

Zofia Kordala

z.kordala@lcdnikp.elodz.edu.pl

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego,  egzaminator egzaminu maturalnego
z języka angielskiego, nauczyciel dyplomowany; ukonczyła studia podyplomowe „Informatyka dla nauczycieli” w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi, studia podyplomowe "Coaching i Mentoring w Biznesie" na Politechnice Łódzkiej, kurs kwalifikacyjny "Organizacja i zarządzanie oświatą" w ŁCDNiKP, kurs "Przywództwo i zarzadzanie w Oświacie" -ORE i Uniwersytet Jagielloński w Krakowie; Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji - certyfikat ORE, certyfikat "Lider Edukacji Coachem" i "Profesjonalny Coach"; ekspert z listy MEN wchodzący w skład komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy.