Galeria Mistrzów

W poszukiwaniu Mistrza... - VI edycja projektu

Galeria Mistrzów wzbogaciła się o 8 kolejnych postaci

W poszukiwaniu Mistrza... - podsumowanie V edycji projektu

Mistrzowie 2016/2017
Znamy już kolejnych wspaniałych nauczycieli, którzy w V edycji projektuzastali zaproszeni przez swoich uczniów do Galerii Mistrzów

W poszukiwaniu Mistrza... - podsumowanie IV edycji projektu

Mistrzowie 2016 r.
Szkolni koordynatorzy IV edycji projektu
Galeria Mistrzów powiększona została o nazwiska kolejnych Mistrzów wytypowanych do tego zaszczytnego tytułu przez swoich uczniów:

W poszukiwaniu Mistrza... - konferencja podsumowująca III edycję projektu

Mistrzowie III edycji projektu
Szkolni koordynatorzy III edycji projektu
4 marca br. W Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbyła się konferencja podsumowująca III edycję projektu W poszukiwaniu Mistrza…, podczas której uczniowie 8 szkół zaprezentowali wybranych przez siebie Mistrzów.

Galeria Mistrzów - podsumowanie II edycji projektu

Mistrzowie edycji 2013/2014
W ramach Akademii Dyrektora Szkoły w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego 19 marca br. odbyło się podsumowanie II edycji projektu W poszukiwaniu Mistrza…, podczas którego uczniowie czterech szkół zaprezentowali sylwetki wybranych przez siebie nauczycieli godnych tak zaszczytnego tytułu.

Galeria Mistrzów - podsumowanie I edycji projektu

Podczas XVI Targów Edukacyjnych 15 marca 2013 w siedzibie Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ odbyło się podsumowanie I edycji projektu "W poszukiwaniu Mistrza...", podczas którego uczniowie z 9 szkół zaprezentowali wybranych przez siebie nauczycieli, zasługujących, w ich opinii, na miano Mistrza.

Subscribe to RSS - Galeria Mistrzów