Kurs kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą

Kurs Kwalifikacyjny z zakresu Zarządzania Oświatą

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego planuje realizację kursu kwalifikacyjnego  z zakresu Zarządzania Oświatą.

ADRESACI  KURSU:

nauczyciele posiadający wykształcenie, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 sierpnia 2019 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz.U. poz. 1661), zainteresowani ukształtowaniem umiejętności niezbędnych do zarządzania szkołą.

ORGANIZACJA KURSU:

•  planowany termin rozpoczęcia zajęć: 23 września  2022 r.,

•  planowany termin zakończenia zajęć:  30 czerwca 2023 r.,

•  kurs trwa dwa semestry,

•  łączna liczba wszystkich godzin zajęć dydaktycznych: 250,

•  zajęcia realizowane będą w systemie weekendowym: piątek-6 godz., sobota-8 godz.., niedziela-8 godz.

• co najmniej 70% zajęć w każdym z obszarów tematycznych kursu prowadzonych jest w formie

warsztatów i realizacji zadań praktycznych,

•  koszt kursu: 2000 zł.

Szczegółowy plan i program kursu kwalifikacyjnego jest zgodny z wymogami określonymi w Ramowym Planie i Programie Kursu z zakresu Zarządzania Oświatą,  zatwierdzonym przez ministra 10 listopada 2015r. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się drogą elektroniczną: https://ecentrum.wckp.lodz.pl/zgloszenia/new/idCourse/70566