Klub Młodego Dyrektora - Awans zawodowy nauczyciela - zadania dyrektora

KLUB MŁODEGO DYREKTORA

Konsultanci z Ośrodka Zarządzania w Edukacji serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu online na temat:

Awans zawodowy nauczyciela – zadania dyrektora

Uczestnicy między innymi:

• usystematyzują wiedzę na temat aktualnych aktów prawnych regulujących zagadnienie awansu zawodowego nauczycieli,
  • omówią zadania dyrektora przedszkola, szkoły, placówki związane z awansem zawodowym nauczyciela,
  • przeanalizują różne sposoby dokumentowania działań dyrektora w zakresie awansu zawodowego nauczycieli.

Spotkanie odbędzie się 27 października 2021 r. w godzinach 13:00 – 14:30 w aplikacji MS TEAMS. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się drogą elektroniczną REJESTRACJA do 26 października 2021 r.

W arkuszu rejestracyjnym prosimy podać (o ile to możliwe) służbowy adres mailowy w domenie elodz.edu.pl.

Kierownik/organizator: Mariola Zajdlic

tel.: (42) 678 33 78 wew. 208.

m.zajdlic@lcdnikp.elodz.edu.pl