Ogólnopolska konferencja pt. "Nowe wymiary aktywności ucznia i nauczyciela - cyberprzestrzeń"

Konsultanci z Ośrodka Zarządzania w Edukacji we współpracy z Komendą Miejską w Łodzi serdecznie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji online na temat:

Nowe wymiary aktywności ucznia i nauczyciela - cyberprzestrzeń

W planie konferencji:

1. Które kompetencje cyfrowe młodych ludzi są ważne i dlaczego?- wykład inauguracyjny
    Prof. Jacek Pyżalski  (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  2. Szanse i zagrożenia związane z naszą obecnością w cyberprzestrzeni. Refleksje psychologa szkolnego- Magdalena Brzozowicz (psycholog  XXVI LO)
  3. Uczeń i nauczyciel of- czy online?- Michał Durkiewicz ŁCDNiKP
  4. Cyberprzestrzeń widziana oczami dyrektora szkoły- Bogumiła Cichacz (Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 70 w Łodzi),
  5. Współpraca szkoły z policją- Jarosław Ziemba (Aspirant Sztabowy z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Łodzi)

Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2022 r. w godz. 14:30 - 17:30. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się drogą elektroniczną  do 27 listopada 2022 r. W arkuszu rejestracyjnym prosimy podać służbowy adres mailowy w domenie elodz.edu.pl.

Link do rejestracji:

Organizator: