Projekt Mali Badacze - zaproszenie na zajęcia otwarte

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA OTWARTE

Ośrodek Zarządzania w Edukacji serdecznie zaprasza zainteresowanych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej wraz z uczniami ze szkół i przedszkoli ogólnodostępnych na cykl zajęć otwartych realizowanych w ramach projektu Mali badacze. Zajęcia mają na celu wprowadzenie najmłodszych w przyjazny sposób w świat fizyki, matematyki i chemii. Będą również doskonałą okazją do integracji dzieci z wadą słuchu z pełnosprawnymi rówieśnikami.

Proponowana tematyka:

• Matematyczne podróże duże i małe
  • Otaczają nas dźwięki
  • Wodne czary-mary
  • Konkurs na dyrektora banku
  • Bawimy się światłem
  • Przez różowe okulary

Założenia organizacyjne:

• W zajęciach może uczestniczyć nauczyciel z grupą maksymalnie 25 uczniów
  • W przypadku zainteresowania danym tematem większej liczby nauczycieli, zajęcia zostaną powtórzone w uzgodnionym z zainteresowanymi terminie
  • Udział w zajęciach jest bezpłatny
  • Zajęcia prowadzone będą metodą praktycznego działania

Najbliższe zajęcia Matematyczne podróże duże i małe odbędą się 16 grudnia 2014 r.
w SOSW nr 4 w Łodzi, ul. Krzywickiego 20 o godz.12.00.
Zainteresowanych Państwa uprzejmie prosimy o przesłanie do  10 grudnia  2014 r. faxem/ pocztą na adres ŁCDNiKP lub peczekk@interia.pl  albo doręczenie osobiście do sekretariatu Centrum (p.209)
Karty Zgłoszenia.

Organizator: Katarzyna Pęczek tel. 42 678 33 78 w. 208 lub e-mail: peczekk@interia.pl